Практичний психологічний факультатив «PSYchea» «Образа або як навчитися пробачати???»

9 квітня 2019 року в KNUTE HUB о 13:30 Центр педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ проводить практичний психологічний факультатив «PSYchea» «Образа або як навчитися пробачати???».

Участь – безкоштовна, запрошуються всі бажаючі.

Істину не можна намацати випадково, до неї потрібно йти крок за кроком.

Образа – руйнівна емоція. Вона душить, хапає за горло, не дає вільно дихати та тверезо мислити. Сльози стоять в очах, коли ми відчуваємо себе скривдженими. Вона викликає гострий біль в районі серця, нібито туди встромили ножа. Ми відчуваємо себе ображеними, приниженими, розчавленими. У образи багато образів та симптомів. І таблетки тут зовсім ні до чого. Вона має свій образ, свою силу і потребує часу.

Під час зустрічі, кожний учасник, матиме можливість «зустрітися» з цим почуттям, поглянути в обличчя власній образі та зрозуміти, що їй потрібно, можливо втішити і обов’язково відпустити!!!

Де? KNUTE HUB 13:30 – 15:00

Хто? Вороп Інна Валеріївна, практичний психолог Центру педагогічних та психологічних досліджень.

До зустрічі на факультативі!

остання редакція 28.02.2019