17 лютого 2010 року - делегація з Франції у складі:
А.Бодон - Генеральний фінансовий інспектор, координатор з питань туризму та ЄВРО 2012 від Об’єднання суспільного значення "Сприяння розвитку обмінів економічними та фінансовими технологіями" (АДЕТЕФ); А.Готтарді - керівник відділу міжнародного партнерства Генеральної дирекції конкурентоспроможності, промисловості та послуг Міністерства економіки, промисловості та зайнятості Французької Республіки; А.Тібо - Директор представництва АДЕТЕФ в Україні; А.Розанова - відповідальна за напрямок співпраці з Україною від АДЕТЕФ.

16 лютого 2010 р. - з метою проведення переговорів щодо перспектив подальшої співпраці з університетом у напрямку організації практики та навчання студентів у Греції - делегація Альпійського центру Швейцарської бізнес-школи менеджмент-освіти з готельного та туристичного бізнесу (Греція) у складі віце-президента Еріка Хофмана та менеджера Ірини Георгієвої

22 січня 2010 року - з метою проведення лекції на тему "Економіка контрактів, нестандартна бізнес-практика" доктор права Джошуа Райт (Університет Джордж Мейсон, Школа Права, США)

28.02.2010
annzo