Презентація державного сайту з вивчення української мови як іноземної «SpeakUkraine»

У Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України 28 лютого 2019 року відбулася презентація державного сайту з вивчення української мови як іноземної «SpeakUkraine». Сайт створено протягом 2018 року на замовлення Міністерства та на виконання Указу Президента про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови.

Участь у презентації взяло вище керівництво держави, представники посольств та дипломатичних місій в Україні, представники освітніх установ та організацій, які зацікавлені у використанні цього продукту. КНТЕУ представила доцент кафедри сучасних європейських мов Коротун О. О.

остання редакція 04.03.2019
Vega