Акція "Від КНТЕУ до школи" – профорієнтація на кафедрі технології і організації ресторанного господарства

Кафедра технології і організації ресторанного господарства факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 26 та 28 лютого 2019 року в рамках традиційної акції "Від КНТЕУ до школи" провела дні гостинності для учнів 11 класів середніх загальноосвітніх шкіл № 128 та 138 м. Києва.

Доценти кафедри технології і організації ресторанного господарства Медведєва Анжеліка Олександрівна, Антонюк Ірина Юріївна та проф. Федорова Діна Володимирівна ознайомили школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ. Розповіли їм про те, що учбові аудиторії університету оснащені сучасним комп’ютерним обладнанням, є спеціалізовані лабораторії, науковий та навчальний фонди бібліотеки,  мультимедійний та читальний зали,  зал періодичних видань і зона  коворкінгу "KNUTE HUB", численні заклади харчування, спортивні зали, стадіон.

Також розповіли про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, можливість навчання в закордонних університетах-партнерах КНТЕУ, підготовку на військовій кафедрі з присвоєнням офіцерського звання, ознайомили учнів із діючими курсами щодо підготовки до складання ЗНО, з правилами прийому до КНТЕУ.

Майбутні студенти із зацікавленням прослухали інформацію, активно ставили запитання про особливості навчання в КНТЕУ.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, запрошуємо школярів на День вікритих дверей та приєднатися до нашої родини КНТЕУ!

остання редакція 04.03.2019