Студенти ФЕМП відвідали Верховну Раду України

Студенти ІІ курсу 11 групи ФЕМП Київського національного торговельно-економічного університету під керівництвом професора кафедри публічного управління та адміністрування Науменко Р. А. 4 березня 2019 року відвідали законодавчий орган державної влади країни – Верховну Раду України.

Екскурсія проводилась у Сесійному будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5) у рамках вивчення дисципліни «Державне управління та місцеве самоврядування», під час якої студенти мали унікальну можливість ознайомитись з історією української державності та еволюцією парламентаризму, побачити експозицію "Прапор України" після капітального ремонту та реставрації, яка розташована на сходах між першим та другим поверхом парламентських кулуарів, картину «Державотворення» (художник – Олексій Кулаков), прозорий вітраж з написом: «Так, у цій скриньці знаходиться саме той прапор, який розпростерся залою Верховної Ради України саме тієї доленосної ночі, коли над нашою країною пролунав Державний Гімн України» (1996 р.). Захід мав для студентів не лише пізнавальне, а й виховне значення, оскільки проходив у дусі національної самосвідомості та патріотизму.

остання редакція 06.03.2019
Vega