Оголошеннявсі

Cтудентська наукова конференція "Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді"

4-5 березня 2010 року на факультеті економіки, менеджменту і права відбулась студентська наукова конференція на тему "Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді".

— У конференції взяли участь 1159 студент, у т.ч. 16 учнів випускових класів загальноосвітніх закладів міста Києва.
— На конференції були представлені такі навчальні заклади:

==> КНТЕУ, Торгово-економічний коледж КНТЕУ.
==> Ліцей "Наукова зміна", Ліцей політики, економіки, права і іноземних мов.
— Працювало 28 секцій.
— На пленарному засіданні виступили з доповідями 5 студентів.
— На секційних засіданнях заслухано 410 доповідей.
— Представлено 50 стендових доповідей.

Визнані кращими 145 доповідей, у т.ч.:

нагороджені дипломом та книгами
» І місце - 33 доповідей,
» ІІ місце - 56 доповідей,
» ІІІ місце - 56 доповідей,

» Листи подяки - 43 доповіді.

Доповіді учасників конференції були присвячені актуальним проблемам відновлення економічного зростання, реформуванню економіки України в аспекті сучасних глобалізаційних процесів, забезпеченню ефективності господарсько-фінансової діяльності підприємств, розвитку міжнародних економічних відносин та актуальним проблемам правової діяльності. Пленарні і секційні засідання проведені на високому науково-теоретичному рівні. Доповіді носили проблемний, дослідницький характер та мали практичне та теоретичне значення. Конференція відбулась на високому науковому та організаційному рівнях.

Декан ФЕМП Гуляєва Н.М.

10.03.2010