Щоденник ХІ Консумерського фестивалю: інтернет-конференція «Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі»

У Київському національному торговельно-економічному університеті на базі кафедри торговельного підприємництва та логістики 13 березня 2019 року організовано Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі».

Збірник тез

Мета проведення конференції полягає в узагальненні світового та вітчизняного досвіду впровадження логістичних концепцій в торгівлі, обговоренні сучасних аспектів розвитку інфраструктури логістики, використання інновацій у методах логістичного менеджменту, впровадження новітніх логістичних технологій і механізмів підвищення конкурентоспроможності та прибутковості логістичного бізнесу.

Основні тематичні напрямки конференції:

• підготовка фахівців з логістики;
  • логістика та управління ланцюгами поставок в Україні та світі;
  • логістика 4.0. Управління логістичними процесами у сфері e-commerce;
  • екологістика в Україні.

Учасниками конференції є висококваліфіковані науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти з 30 освітніх закладів України, які представили більше 50 тез доповідей, зокрема – доктори наук: Смирнов І. Г. – д. геогр.н., професор, академік АН ВО України, Купалова Г. І. – д.е.н., професор (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Апопій В. В. – д.е.н., професор (Львівський торговельно-економічний університет), Мохненко А. С. – д.е.н., професор (Херсонський державний університет), Павлова В. А. – д.е.н., професор (Університет імені Альфреда Нобеля),  Ільченко Н. Б. - д.е.н., доцент (Київський національний торговельно-економічний університет).

Також у конференції брали участь представники бізнес-структур, які активно займаються дослідженнями у сфері логістики: Гатаулін А. Р. – генеральний директор асоціації «Український логістичний альянс», Чуєв О. П. – заступник генерального директора асоціації «Український логістичний альянс» (м. Київ), Матвійчук О. П. – директор з розвитку он-лайн сервісу «Муравьиная логистика» (м. Дніпро).

Географія конференції охоплює 15 міст України, а саме: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Херсон, Ужгород, Маріуполь, Старобільськ, Кривий Ріг, Суми, Луцьк, Умань, Сєверодонецьк, Богуслав.

Електронний збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Логістика майбутнього: ефективні рішення для торгівлі» розміщено на сайті Київського національного торговельно-економічного університету: www.knteu.kiev.ua

Щиро дякуємо всім учасникам!

остання редакція 02.06.2020