Майстер-клас присвячений питанню саморозвитку в сфері SMM та Target

21 березня 2019 року з'явиться чудова нагода відвідати майстер-клас, присвячений питанню саморозвитку в сфері SMM та Target.
Об 11:00, в аудиторії Д-205 студенти-фахівці ФОАІС, з нагоди Дня народження свого факултету, чекатимуть на кожного, щоб поділитись знаннями.

Про захід:
2 практики

Один з них - яскравий екстраверт та підкорювач дамських сердець. Він продасть щозавгодно і кому завгодно в SMM.

Його колега - інтроверт до мозку кісток, справжня заміна енциклопедії в таких питання:
1. Психологія
2. Нетворкінг
3. Таргет в соціальних мережах

Вони ідуть своїми, різними шляхами. Та 21 березня перетнуться, щоб влаштувати крутезну зустріч-лекцію та поділитись своїми знаннями і досвідом для Тебе!

Як розпочати свій шлях в SMM, щоб незабаром повторити фінансовий успіх Джеффрі Безоса? Приходь та дізнавайся

остання редакція 18.03.2019