Щоденник Консумерського фестивалю: лекція генерального директора «Amway Україна» та голови «Української асоціації прямого продажу» Томаша Мураса

У рамках XI Консумерського фестивалю 21 березня 2019 року відбулась лекція генерального директора «Amway Україна» та голови «Української асоціації прямого продажу» Томаша Мураса «Прямий продаж в Україні: огляд та перспективи».

Томаш Мурас зазначив, що річний товарооборот прямого продажу складає 8 млрд грн у 2018 році, а цифра сплачених податків в Україну складає 1 млрд грн. Лектор також розповів про жорсткі правила та екзаменаційний контроль, який проходять дистриб’ютори для дозволу роботи в прямих продажах. Пан Мурас зазначив також, що в асоціації існує «Кодекс професійної етики», який дозволяє компанії захищати права споживачів навіть на більш високому рівні ніж цього вимагає законодавство України.

Дякуємо Томашу Мурасу за цікаву та інформативну лекцію!

остання редакція 24.03.2019
Vega