Студенти КНТЕУ відвідали НБУ

Cтуденти КНТЕУ разом зі старшим викладачем кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ Севастьяненко Оленою Володимирівною 22 березня 2019 року відвідали Національний банк України.

Для студентів була проведена цікава екскурсія до Музею грошей та історичної будівлі НБУ, яка дала можливість дізнатися багато нового про діяльність центрального банку країни та його історію, відчути атмосферу роботи банку.

Окрім екскурсії, представник НБУ провів лекцію, завдяки якій студенти дізнались про основні функції та завдання центрального банку. Ця екскурсія була особливою, адже саме тоді в НБУ проходив Global Money Week – щорічна глобальна ініціатива, що охоплює акції та заходи в усьому світі.

остання редакція 25.03.2019
Vega