Оголошеннявсі

Hавчання з підвищення кваліфікації експертів-оцінювачів об'єктів у матеріальній сфері за професійною програмою "Оцінка культурних цінностей".

З 15 по 23 березня 2010 р. Інститут вищої кваліфікації спільно із викладачами кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів КНТЕУ вперше провели навчання з підвищення кваліфікації експертів-оцінювачів об'єктів у матеріальній сфері за професійною програмою "Оцінка культурних цінностей".

» » Докладніше...

Інститут вищої кваліфікації та кафедра товарознавства та експертизи непродовольчих товарів КНТЕУ

24.03.2010
annzo