Оголошеннявсі

Лекція академіка НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, віце-президента НАН України, директора Державної установи "Інститут економіки та прогнозування НАН України" доктора економічних наук, професора Гейця В.М.

24 березня 2010 р. у КНТЕУ відбулася лекція академіка Національної академії наук України, заслуженого діяча науки і техніки України, віце-президента НАН України, директора Державної установи "Інститут економіки та прогнозування НАН України" доктора економічних наук, професора Гейця Валерія Михайловича на тему: "Новий курс реформ в Україні".
Зустріч була присвячена розгляду стратегії розвитку економіки України на довгострокову перспективу, згідно з якою узгоджено та гармонізовано цільові орієнтири стабільного економічного зростання, інституційних перетворень, інноваційно-інвестиційної модернізації економіки, її структурно-технологічного оновлення та інтеграції на цій основі у світову економіку; деталізовано складові змісту державної політики щодо шляхів, джерел та механізмів забезпечення інноваційної моделі розвитку економіки України.
   Лекція сприяла підвищенню зацікавленості студентів до вивчення питань економічного зростання держави. Участь у такому інтелектуальному спілкуванні студентської молоді з провідним вченим у галузі макроекономіки, економіко-математичного моделювання та прогнозування економічного розвитку є надзвичайно важливою для фахового та духовного збагачення особистості.

Декан ФЕМП Гуляєва Н.М.

26.03.2010