Спеціалісти КНТЕУ взяли участь у заходах з питань реформування вітчизняної системи стандартизації

Представники КНТЕУ доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Антюшко Д. П. і аспірант кафедри фінансів Сироветник О. С. 28 березня 2019 року взяли участь у роботі круглого столу в рамках ЄС-проекту Твінінг «Посилення інституційної спроможності українського національного органу стандартизації».

Протягом цього заходу, що проводився за підтримки ЄС, було обговорено основні напрями реформування вітчизняної політики у сфері стандартизації, яка адаптується до положень Угоди про асоціацію/поглиблення та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, інтеграції у внутрішній ринок Європейського Союзу. Також у результаті проведення круглого столу було проаналізовано міжнародний і європейський досвід, визначено стратегічні пріоритети для продовження удосконалення української політики в цій сфері.

остання редакція 31.03.2019
Vega