Студентка ФФБС у фіналі конкурсу відеороликів від ФГВФО за результатами онлайн-голосування

Студентка 6 групи 3 курсу ФФБС Морозова Тетяна посіла перше місце за результатами онлайн-голосування глядачів у конкурсі на краще відео з питань фінансової грамотності серед студентів вищих навчальних закладів – 2019, організованому Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні – 2019 (Global Money Week – 2019), та увійшла до десятки фіналістів конкурсу.

Вітаємо фіналістку та з нетерпінням чекаємо результатів голосування журі конкурсу!

остання редакція 02.04.2019
Vega