Студенти ФФБС відвідали День відкритих дверей у Нацкомфінпослуг

Cтуденти 4 курсу спеціалізації «Фінансове посередництво» ОС бакалавр та 1 курсу спеціалізації «Фінансове брокерство» ОС магістр у супроводженні к.е.н., доцента кафедри банківської справи Гербич Л. А. 27 березня 2019 року відвідали день відкритих дверей у Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Місія Нацкомфінпослуг – створення умов для ефективного та транспарентного функціонування ринків небанківських фінансових послуг,  зміцнення системної стабільності та посилення фінансової інклюзії на цих ринках, забезпечення захисту прав споживачів небанківських фінансових  послуг, а також інтеграція у світовий фінансовий простір без загроз національним інтересам та економічній безпеці України.

Метою дня відкритих дверей було доведення до студентів функцій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, її окремих департаментів та умов проходження практики і стажування студентів у комісії.

Перед студентами виступили керівники департаментів юридичного забезпечення, державного регулювання та методології нагляду на ринках фінансових послуг, страхового регулювання та нагляду, регулювання та нагляду за установами накопичувального пенсійного забезпечення та управителів  ФФБ та ФОН, регулювання та нагляду за кредитними установами, регулювання та нагляду за фінансовими компаніями.

Під час зустрічі керівники департаментів ознайомили студентів з їх функціями, а також проблемами, які існують на ринку фінансових послуг, та запросили студентів на стажування до Нацкомфінпослуг з метою подальшого працевлаштування й участі у вирішенні наявних проблем.

остання редакція 02.04.2019
Vega