Представники ГО «Освітня асамблея» в рамках пізнавального проекту «Школа порятунку життя» завітали до КНТЕУ

Чи існує план порятунку постраждалого?
Що ні в якому разі не можна робити, коли рятуєте життя іншому?
Страхи та міфи під час надання першої домедичної допомоги. І чи існує відповідальність за ваші добрі вчинки?

Про це 27 березня 2019 року в рамках проекту "Школа порятунку життя" розповідали представник громадської організації «Освітня асамблея», зокрема: керівник ГО Микола Панченко та лікар-хірург, директор «44 Навчального центру», викладач НМАПО ім. Шупика Дмитро Андрощук.

"Освітня асамблея" - волонтерський просвітницький проект, спрямований на розвиток альтернативних осередків освіти та її доступності.

На відкритій лекції студенти КНТЕУ дізналися про відповідальність осіб, що мають водійські права, за ненадання домедичної допомоги, визначення першочерговості дій у небезпечній ситуації, чому так важливо завжди мати при собі гумові рукавички та маску з клапаном для штучноі вентиляціі легенів.

Під час розповіді лектори ділилися статистикою смертності від неправильно наданої домедичної допомоги, наводили багато прикладів з життя та відповідали на хвилюючі питання.

Також проект "Школа порятунку життя" від ГО "Освітня асамблея" та "44 Навчального Центру" дає змогу студентам вишів пройти тренінг (6-7 годин) "BLS: Домедична допомога", який відбудеться за 2 тижні. Після курсу видається сертифікат.

BLS - базовий курс підтримки життя, розрахований на усіх громадян, яким не байдуже життя їх близьких.

Під час курсу ви:

• зрозумієте, як укомплектувати власну ефективну аптечку,
  • навчитесь, як рятувати життя  при кровотечах,  зупинці серця, інфарктах, інсультах,
  • навчитесь працювати з автоматичним дефібрилятором,
  • дізнаєтесь, як правильно допомогти при епілепсії, удавленні, утопленні, що робити при опіках, обмороженнях,
  • а також навчитесь правильно викликати швидку, щоб збільшити шанс на порятунок постраждалого.

Заняття опираються на програму Європейської Ради Реанімації, Канадської Асоціації серця та EMSA Ukraine. 60% програми - це практичні навички та охоплюють роботу при кровотечах, відсутності дихання, інфарктах, інсультах, епілепсії, удавленні, утопленні та інших ситуаціях, з якими ви можете стикнутись у житті.

Дуже часто ваші знання можуть врятувати життя, а незнання чи бездіяльність - вбити людину.

Реєстрація на тренінг тут: https://goo.gl/b2rmej

Щиро вдячні Миколі Панченку та Дмитру Андрощуку за неймовірно важливу та змістовну лекцію!

остання редакція 02.04.2019
Vega