Стипендія для навчання у Німеччині

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина) оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання.

Термін навчання – перший семестр 2019-2020 н.р. (4 місяці).

Мова навчання – англійська або німецька.

Спеціальність «Economics and Business Administration».

Освітній ступінь «бакалавр».

Розмір стипендії – 400 євро/місяць.

Кількість стипендіальних місць – 1 особа.

Oбов’язковими вимогами є:

• 2-й або 3-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge, TestDaf) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію повинні подати до 19 квітня 2019 р. до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) наступні документи українською та англійською мовами:

• CV  (формат Europass);
  • мотиваційний лист (формат Europass);
  • витяг із залікової книжки;
  • характеристика від факультету;
  • копія міжнародного мовного сертифікату;
  • копія закордонного паспорту.

остання редакція 01.04.2019