logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас «Europass: інтеграція до європейських стандартів кваліфікації фахівця»

Загальна інформація

У рамках проекту «Career Day-2019» з ініціативи Центру розвитку кар’єри та кафедри менеджменту КНТЕУ 3 квітня 2019 року Юлія Дрожжина, керівник експертно-аналітичного центру міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, провела майстер-клас для студентів та аспірантів Київського національного торговельно-економічного університету.

Спікер розповіла, як описати свій досвід і навички так, щоб зацікавити рекрутера, які soft skills найбільше цінуються роботодавцями та які тенденції панують на ринку праці.

Захід присвячено стандарту Europass – пакету документів, який містить інформацію про кваліфікацію та професійний досвід працівників на європейському просторі, складовими якого є:

  • CV, у якому описується досвід роботи, отримана освіта, рівень володіння іноземними мовами;
  • мовний паспорт, який містить інформацію про лінгвістичні навички, стажуваннях за кордоном, результати міжнародних мовних тестів;
  • паспорт мобільності;
  • додаток до диплома про вищу освіту;
  • додаток до документа про початкову професійну освіту.

Майстер-клас пройшов у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Студенти дізналися про те, як успішно розпочати майбутню кар’єру. Найактивніші отримали від стейкхолдерів символічні подарунки.

Та найважливіше, що  вже незабаром, 16 квітня 2019 року, в університеті відбудеться «Career Day-2019», участь у якому візьмуть приблизно 70 роботодавців, саме тут студенти зможуть реалізувати набуті знання на практиці.

Скористайся нагодою! Світ відкритий для активних!

03.04.2019
42265
603
остання редакція 08.04.2019
Vega