Оголошеннявсі

Кафедра філософських та соціальних наук. Конкурс на кращу творчу роботу серед студентів КНТЕУ. Олімпіади з дисциплін "Історія України", "Етика бізнесу" та "Діловий етикет"

З метою відзначення 175-річчя з дня народження видатного громадського діяча та вченого Володимира Антоновича та 130-річчя з дня народження видатного громадського діяча і письменника Володимира Винниченка з 1 жовтня 2009 року по 20 березня 2010 р. на кафедрі філософських та соціальних наук було проведено Конкурс на кращу творчу роботу серед студентів Київського національного торговельно-економічного університету.
   За результатами роботи конкурсної комісії визнано переможцями та нагороджено
1. Дипломом 1 ступеня (1 місце), цінним подарунком Молдованюк Яну Миколаївну, ОЕФ, 2 курс, 6 група (тема доповіді: "В. Винниченко як політик і гуманіст", науковий керівник - Терлецька І.В).
2. Дипломом 2 ступеня (2 місце), цінним подарунком Корчевну Ганну Олександрівну, Хмельницький торговельно-економічний коледж (тема доповіді: "В. Антонович - образ і символ своєї доби", науковий керівник - Королівська О.Д.).
3. Дипломом 2 ступеня (2 місце), цінним подарунком Наумик Ольгу Михайлівну, ФЕМП, 1 курс, 2 група (тема доповіді: "В. Антонович - громадський та політичний діяч України", науковий керівник - Притуляк П.П.).
4. Дипломом 3 ступеня (3 місце), цінним подарунком Панченко Дмитра Олександровича, ТЗФ, 2 курс, 1 група (тема доповіді: "В. Винниченко: історик, археолог, етнограф", науковий керівник - Литвин Н.М.).
5. Дипломом 3 ступеня (3 місце), цінним подарунком Лівандовську Олександру Олегівну, ФЕМП, 2 курс, 11 група (тема доповіді: "Життєвий шлях видатного українського діяча та вченого В. Антоновича", науковий керівник - Бадах Ю.Г.).
6. Дипломом 3 ступеня (3 місце), цінним подарунком Підлепнюк Ольгу Ігорівну, ОЕФ, 2 курс, 4 група (тема доповіді: "Погляди В. Антоновича на український етнос", науковий керівник - Терлецька І.В.).

Також, на кафедрі філософських та соціальних наук серед студентів усіх факультетів були проведені олімпіади з окремих дисциплін:

24 березня 2010 року - з дисципліни "Історії України" на тему: "Гетьманщина XVII - XVIII ст.".
Олімпіаду проводили д.і.н., професор Бадах Ю.Г., к.і.н., доцент Притуляк П.П., к.і.н., доцент Губицький Л.В., к.і.н., ст.викладач Литвин Н.М.
   Студентам було запропоновано творчу роботу на тему: "Гетьманщина XVII - XVIII ст.". Усі студенти виявили творчий підхід і оригінальність.
   Журі віддало перевагу і визнало переможцями таких студентів
Панченко Катерину Анатоліївну, ФЕМП, 1 курс, 13 група - 1 місце;
Храменко Олену Сергіївну, ФФБС, 1 курс, 7 група - 2 місце;
Жеребньову Анну Сергіївну, ФФБС, 1 курс, 7 група - 3 місце.
25 березня 2010 року - з дисципліни "Етика бізнесу" та "Діловий етикет" на тему: "Етичні стандарти поведінки".
Олімпіаду проводили к.п.н., доцент Статінова Н.П., доцент Радченко С.Г., в заході взяли участь студенти ФЕМП, ФФБС, ФРГТБ. Усі учасники виявили творчий підхід, професійність та оригінальність, цікаво та змістовно представили тему.
Студентам було запропоновано такі конкурсні завдання:
1. Діловий етикет. Особливості службового етикету.
2. Особливості поведінки в громадських місцях.
3. Діловий етикет - складова успішного ділового іміджу.
Журі визнало переможцями:
Долю Ірину, ОЕФ, 4 курс, 12 група - 1 місце;
Іващенко Анну, ФРГТБ, 2 курс, 2 група - 2 місце;
Шлюєва Павла, ФЕМП, 2 курс, 7 група - 2 місце;
Рождественську Вікторію, ФРГТБ, 1 курс, 3 група - 3 місце.
Переможці і всі учасники збагатилися новими знаннями та отримали задоволення від спілкування.

Зав. кафедри філософських та соціальних наук Ю.І. Кулагін

31.03.2010