logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Семінар Центру педагогічних та психологічних досліджень: «Образа або як навчитися пробачати???»

Загальна інформація

«Дорогу здолає той, хто йде»

Центр педагогічних та психологічних досліджень 9 квітня 2019 року провів у KNUTE HUB семінар за темою: «Образа або як навчитися пробачати???» в рамках психологічного факультативу «PSYchea».

Під час зустрічі, говорили про образу, який вона має вигляд та як з нею варто вчиняти. Насмілилися заглянути у вічі справжнім почуттям, а також розглядали шляхи відпускання образи та прощення. Усвідомили, навіщо нам потрібно пробачити не лише інших, але і себе...

Прощення дозволяє завершити історії образ, попрощатися з часом, коли ми почували себе жертвою. Прощення – це надія на нове, інше або краще життя. Більшість людей бажають почати життя «з чистого аркушу», але в реальності – це неможливо. Людина, котра дозволяє виникати чомусь новому у власному житті, завжди залишає пособі щось старе, те, що «написане» раніше: успіхи та невдачі, пережиті образи та подарунки долі...

Іноді, ми змушені «спалювати мости» в минуле, але це не означає, що потім, решту життя, повинні проводити на «згарищі», посипаючи голову попелом. Раніше, цей попіл був нашими почуттями та переживаннями. Наразі – це наш життєвий досвід. Попіл корисний землі, а людині – осмислений досвід може стати чудовим добривом для росту нових ідей, починань, зміни власного життя на краще.

Часом, лише на одному попелі, неможливо виростити щось нове, і якщо людина бажає рухатися далі, то, рано чи пізно вона повинна зважитися піти з колишніх доріг та віднайти власний новий шлях.

«Ти ніколи не дізнаєшся, куди веде ця дорога, якщо стоятимеш на місці...».

До наступної зустрічі з Центром, яка відбудеться 15 квітня 2019 року о 15:00 в KNUTE HUB. Будемо говорити про самооцінку.

09.04.2019
42265
424
остання редакція 15.04.2019
42265