ФФБС продовжує флеш-моб з профорієнтації майбутніх студентів

Студентка ФФБС Ражик Ілона 22 лютого 2019 року завітала до своєї школи РНВК «Школа 1 ступеня-гімназія» в смт. Рокитне, Рокитнівсього районуРівненської області, де розповіла учням 11-А та 11-Б класів про університет, факультети і які потрібні здавати предмети ЗНО. Детальніше розповіла про свій факультет - Фінансів та банківської справи, за якими спеціальностями та спеціалізаціямивін здійснює підготовку студентів. Розповіла про розважальні заходи, які проходять  в КНТЕУ - День першокурсника, День факультету, Міс і Містер факультету та КНТЕУ. Розповіла про проживання в гуртожитках, які знаходяться на території університету і на Лобачевського, 23. Відповіла на всі поставленні питання:

- Яка вартість навчання і де знайти цю інформацію?

- Які предмети здавати на той чи інший факультет?

-Чи важко навчатись?

- Які викладачі?

- Яка стипендія?

- Які умови проживання?

А хто, як не студент, може найкраще розповісти абітурієнтам про студентське життя.

Кафедра банківської справи висловлює свою вдячність студентам, які долучилися до флеш-мобу з профорієнтаційної роботи університету, а майбутніх абітурієнтів буде рада бачити восени вже серед студентів КНТЕУ.

остання редакція 15.04.2019