Співпраця з партнерами освітньої програми "Публічне управління та адміністрування"

У рамках реалізації меморандуму про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Національною академією державного управління при Президентові України був проведений тренінг «Державне управління та місцеве самоврядування».

Захід провели професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Пашко Людмила Андріївна та професор кафедри публічного управління та адміністрування КНТЕУ Науменко Раїса Андріївна.

Темою обговорення стали принципи доброго врядування (good governance), їх смислове наповнення в умовах реформ.

Учасники тренінгу працювали в командах над візуалізацією принципів за допомогою відповідних методик.

Презентації команд приємно здивували своїми несподіваними асоціаціями та свіжими думками й висновками щодо вдосконалення системи державного управління та місцевого самоврядування.

остання редакція 22.04.2019
Vega