Оголошеннявсі

Студентська наукова конференція "Актуальні проблеми товарознавства та дослідження ринків товарів"

15-16.04.2010 р. відбулась студентська наукова конференція "Актуальні проблеми товарознавства та дослідження ринків товарів". На засіданнях секцій студенти доповіли про результати своїх досліджень з таких актуальних проблем, як:
– Теоретичні та практичні аспекти товарознавства.
– Якість та конкурентоспроможність товарів.
– Проблема ідентифікації товарів при митному оформленні.
– Ідентифікація товарів в оціночній діяльності.
– Консумерські проблеми товарного ринку.
– Моніторинг ринку товарів в умовах глобалізації світової економіки.
– Харчова цінність та безпечність продуктів.
– Ефективність логістичної діяльності підприємства тощо.
   У роботі конференції взяли участь 753 студенти та 53 викладачі товарознавчого факультету.
Крім того, у конференції взяли участь і зробили доповіді на засіданнях секцій 7 студентів Національного університету біоресурсів і природокористування, 1 студент Харківського державного університету харчування і торгівлі, 10 студентів факультету економіки менеджменту і права КНТЕУ, 9 студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ, 6 студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, 6 студентів Ірпінського економічного коледжу Національного аграрного університету, 1 студент Київського економіко-правового коледжу, 4 учня Вищого комерційного училища КНТЕУ, 2 учня ліцею митної справи № 144, 2 учня школи № 315 м.Києва.
   Студентами на засіданнях 20 секцій зроблено 427 доповідей, з них : 284 - на секціях; 6 - на пленарному засіданні; 137 - на стендових засіданнях.
Дипломом І ступеня нагороджені - 27 студентів; дипломом ІІ ступеня - 39; дипломом ІІІ ступеня - 57; грамотою за активну участь - 29 студентів.
   Керівники усіх секцій відзначили актуальність доповідей, їх проблемний та дослідницький характер, практичне і теоретичне значення.
   Доповідачів відрізняв високий рівень підготовки, вільне володіння матеріалом власних експериментальних досліджень із застосуванням новітніх технологій.

Декан ТЗФ Т.М. Артюх

20.04.2010