День гостинності ФЕМП

17 квітня 2010 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся День гостинності ФЕМП.
Захід розпочався виступом декана факультету економіки, менеджменту і права Наталії Миколаївни Гуляєвої. Його гармонічно продовжили: завідувач кафедри правознавства Юрій Іванович Крегул, завідувач кафедри комерційного права Людмила Вікторівна Ніколаєва, заступник завідувача кафедри міжнародної економіки Тетяна Миколаївна Мельник, завідувач кафедри економіки підприємництва Лариса Олександрівна Лігоненко, завідувач кафедри менеджменту Сергій Іванович Бай, завідувач кафедри економічної теорії та конкурентної політики Василь Дмитрович Лагутін, доцент кафедри маркетингу та реклами Олена Миколаївна Мельникович.
   День гостинності завершився виступом колективу художньої самодіяльності ФЕМП.

Заступник декана ФЕМП Сердюченко О.В.

21.04.2010
annzo