Перемога студентки кафедри менеджменту у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»

У Тернопільському національному економічному університеті на базі факультету економіки та управління протягом 17-19 квітня відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)».

Молоду управлінську інтелектуальну еліту представили 71 студент освітнього ступеня бакалавр та 39 студентів освітнього ступеня магістр із провідних закладів вищої освіти України. Такий масштабний захід став справжнім науковим святом студентської талановитої молоді, дозволивши їм продемонструвати свої креативні, аналітичні, інноваційні знання з професійно-орієнтованих дисциплін, за якими здійснюється підготовка майбутніх менеджерів, а також досвідчених науковців у складі журі з більш ніж 10 вітчизняних навчальних закладів.

Під час олімпіади учасники виконували письмове завдання, яке мало тестову та практичну частини: для освітнього ступеня «бакалавр» з дисциплін: «Менеджмент»; «Операційний менеджмент»; «Адміністративний менеджмент»; «Стратегічне управління»; «Управління інноваціями».

Від КНТЕУ в олімпіаді взяли участь студенти ФЕМП спеціалізації «Менеджмент організацій» Катерина Кострова («бакалавр») та Сергій Тробюк («магістр»).

За результатами олімпіади Катерина Кострова здобула достойну перемогу, яка в напруженій атмосфері змагання в загальному рейтинговому списку виборола 5-ту позицію та отримала диплом V ступеня!

Кафедра менеджменту вітає Катерину з отриманою нагородою та бажає успішної реалізації кар’єри та подальших успіхів і нових перемог!

остання редакція 22.04.2019
Vega