logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Всеукраїнська олімпіада зі спеціальності «Системний аналіз»

Загальна інформація

На базі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) 11 травня 2019 року відбувся другий очний (основний) тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз», у якому взяли участь школярі із середніх загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл Києва, Полтави, Чернігова, Черкас та інших міст України.

Завідувач кафедри кібернетики та системного аналізу д.е.н., професор Роскладка А. А. привітав абітурієнтів та розказав їм про актуальність професії системних аналітиків у найближчі 10 років у зв’язку з швидкою інформатизацією сучасного світу. Директор Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Л. В. також привітала учасників олімпіади та ознайомила з наступними кроками у вступній компанії у 2019 році.

Гостям нашого університету була проведена екскурсія, яку провів професор кафедри Гамалій В. Ф. Абітурієнти ознайомились з нашими лекційними аудиторіями, комп’ютерними лабораторіями, KNUTE HUB та бібліотекою, поринувши у віртуальну реальність за допомогою VR-окулярів.

Результати тестування в другому турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз» оцінювало поважне журі кафедри кібернетики та системного аналізу у складі:

  1. Роскладка Андрій Анатолійович – д.е.н., професор (голова журі);
  2. Гамалій Володимир Федорович – д.ф.-м.н., професор;
  3. Іванова Олена Миколаївна – к.е.н., доцент;
  4. Геселева Наталія Валеріївна – к.т.н., доцент.

Переможцями другого туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз» стали:

  1. Гиржа Ольга Денисівна, Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ, м. Добропілля, Донецька обл.;
  2. Зорін Олександр Андрійович, Черкаський фізико-математичний ліцей, м. Черкаси;
  3. Коваленко Олександр Ігорович, Загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12, м. Чернігів;
  4. Колесніков Антон Олегович, Український коледж імені В. О. Сухомлинського, м. Київ;
  5. Крамаренко Поліна Володимирівна, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №307 з поглибленим вивченням природничих наук, м. Київ;
  6. Кузьменкова Катерина Сергіївна, гімназія "Троєщина", м. Київ;
  7. Любимов Нікіта Джозефович, школа I-III ступенів № 309, м. Київ;
  8. Овчаренко Олександр Русланович, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, м. Полтава;
  9. Орлова Дарія Олегівна, Приватна лінгвістична гімназія з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ;
  10. Пичинюк Богдан Сергійович, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7, м. Бровари, Київська обл.;
  11. Рунич Аріна Русланівна, Навчально-виховний комплекс "Вишгородська районна гімназія "Інтелект" - загальноосвітня школа І ступеня", м. Вишгород, Київська обл.;
  12. Сакаль Ярослав Ярославович, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №202 з поглибленим вивченням природничо-математичних наук, Деснянський район, м. Київ;
  13. Швідченко Артем Павлович, Cпеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія №39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького, м. Київ;
  14. Шкрабова Анастасія Вячеславівна, Технічний ліцей, м. Київ.

Усі ці школярі отримають додатково 20 балів до їх оцінки з ЗНО з математики. Вітаємо переможців і чекаємо Вас у нашому університеті вже як студентів!

11.05.2019
42265
1150
остання редакція 22.05.2019
Vega