Global Mentory Institute: член Ради Національного Банку України Василь Фурман розповів, як стати успішним

У рамках проекту "Global Mentory Institute" 17 травня 2019 року в КНТЕУ відбулась відкрита лекція члена Ради Національного Банку України, доктора економічних наук, професора Василя Миколайович Фурмана «Як стати успішним».

Студенти ознайомилися з ефективними принципами постановки життєвих цілей - у вигляді «договору самого з собою», формування стратегії побудови результативних відносин з власним оточенням, та дізналися, як найбільш ефективно розкрити свої здібності і таланти як повноцінної особистості.

Василь Фурман поділився враженнями від такого досвіду: «Провів відкриту лекцію в Київському торговельно-економічному університеті на мою улюблену тему «Як стати успішним». Дуже класні та розумні студенти і гарний ЗВО. Був приємно здивований матеріально-технічним і науковим забезпеченням університету. За такого підходу впевнений, що серед випускників цього університету буде багато успішних і підприємців, і науковців!».

Лекція відбулася в рамках проекту "#GlobalMentoryInstitute", що проходить у Київському торговельно-економічному університеті за ініціативою міжнародного експерта та економіста Ігоря Гарбарука.

До нових зустрічей!

остання редакція 20.05.2019