Представники КНТЕУ на Таврійському туристичному конгресі

У місті Нова Каховка протягом 16-18 травня 2019 року відбувся VI Таврійський туристичний конгрес-2019, провідним спікером якого виступила доцент кафедри туризму та рекреації КНТЕУ Ю. Б. Забалдіна.

На секційному засіданні конгресу, присвяченому регіональним практикам розвитку туризму, вона розповіла про досвід територіальних громад України щодо реалізації агротуристичних проектів «Фрумушика Нова» та «ГорбоГори».

18.05.2019
остання редакція 20.05.2019