ERASMUS +: представник КНТЕУ взяв участь у Міжнародному тижні кредитної мобільності Університету Західної Аттики

У рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність" протягом 20-25 травня 2019 р. директор Центру європейської освіти Дупляк Тетяна Петрівна перебувала в Університеті Західної Аттики (м. Афіни, Греція).

Метою візиту була участь у програмі заходів Міжнародного тижня кредитної мобільності, на якому були присутні представники закладів вищої освіти Албанії, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Індії, Ізраїлю, Казахстану, Кенії, Малайзії, Молдови, Марокко, Сербії, Сирії, Тайланду, Тунісу та України.

Дупляк Т. П. взяла участь у воркшопах, на яких працівники міжнародних відділів провідних ЗВО поділилися своїм досвідом щодо реалізації проектів кредитної мобільності. Також Тетяною Дупляк, разом зі студентами Ковергою Костянтином та Дарабаш Діаною, які завершують семестрове навчання в Греції за умовами проекту Еразмус+ було презентовано КНТЕУ.

До програми перебування також входило підведення підсумків реалізації проекту ЄС Еразмус+ "Навчальна (академічна) мобільність". Було обговорено ефективність даного проекту, а також визначено можливі напрями співпраці поза проектом Еразмус+ щодо реалізації програм студентського обміну.

25.05.2019
остання редакція 19.08.2019