Студентки ФМТП КНТЕУ на міжнародній конференції «EMERGE» у Мінську

Студентки факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ Яна Петренко та Ірина Корнелюк виступили конфаундерами та директором з маркетингу і директором з продажів відповідно у складі команди стартапу «GiftHub» на масштабній міжнародній конференції «EMERGE».

Подія відбулася 4-5  червня 2019 року в місті Мінськ, Білорусь та була присвячена технологіям та інноваціям, що зароджуються у регіоні «Новий Схід».  На конференції були присутні 2,1 тис. відвідувачів із 38 країн світу та 70 спікерів, у тому числі з Nike, Facebook, Venturebeat, WhatsApp, EPAM і тд.

Загалом було представлено 3 напрямки -  FUTURE, BUILD іGROWTH. Тематика FUTURE – інноваційні технології, що змінюють наші звички та роблять життя простіше. Спікери BUILD ділилися тим, як створити продукт, який сподобається користувачам, як збільшити обсяг аудиторії, як грамотно керувати командами та розробкою продукту. GROWTH – практичноорінтовані доповіді про бурхливе зростання, маркетинг, стратегії розширення ринку та пошуку коштів. Спікери ділилися робочими кейсами і допомагали знайти розв’язання проблеми.

Окрім того, команда ГіфтХабу була відібрана до стартап-конкурсу EMERGE CHALLENGE, де мала змогу представити себе та позмагатися за 10 000 євро.

Отже, міжнародна конференція «EMERGE» стала ще однією гарною можливістю отримати досвід, знання та розширити корисні ділові стосунки.

остання редакція 19.06.2019