Студенти КНТЕУ відвідали Антимонопольний комітет України

Студенти першого курсу факультету економіки, менеджменту та психології Київського національного торговельно-економічного університету спеціальностей "Управління у сфері економічної конкуренції" (17 група) та "Економіка галузевих ринків" (4 група) 23 вересня 2019 року під керівництвом доцентів кафедри економічної теорії та конкурентної політики Поліванова В. Є. та Штундер І. О. відвідали Антимонопольний комітет України.

Начальник відділу управління персоналом АМКУ Волощук Олена Олександрівна проінформувала першокурсників про зміст та особливості діяльності Антимонопольного комітету, ознайомила з його структурою, нормативно-законодавчими актами, на основі яких функціонує Комітет. Студенти мали змогу поставити низку запитань щодо специфіки роботи Комітету.

Під час екскурсії вони відвідали музей, де ознайомилися з матеріалами, що пов'язані з етапами становлення та розвитку даного органу державної виконавчої влади. Студентів зацікавили міжнародні зв’язки Комітету, стратегія розвитку та основні напрями його діяльності. Особлива увага була приділена можливостям майбутнього працевлаштування випускників в Антимонопольному комітеті та його територіальних відділеннях.

22.09.2019
остання редакція 25.09.2019