АУДИТ- зустріч студентів і викладачів з представниками "Великої четвірки"

Кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ та аудиторською компанією EY («Велика четвірка») 19 вересня 2019 року була організована відкрита лекція за участю студентів спеціальності «Облік та оподаткування». Студенти активно брали участь в бговоренні практичних ситуацій, які запропонували їм до розгляду Марія Герасимова, Олександр Ярмак, Олександра Шовтенко.

Найактивніший студент був нагороджений цінним подарунком.

Щиро дякуємо партнерам - аудиторській компанії EY та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 25.09.2019
vovriz