SMART-бібліотека КНТЕУ: крок до реалізації моделі "Університет 4.0"

Відкриття першої в Україні SMART-бібліотеки стало знаковою подією для КНТЕУ, який крокує в напрямку запровадження моделі – Університет 4.0. Активне використання інноваційних технологій стає для університету імперативом, де SMART-бібліотека – це нова якість організації освітнього процесу, нова філософія налагодження взаємодії між викладачем та студентом, нові можливості для формування потенціалу розвитку викладачів і студентів.

Можливості SMART-бібліотеки як унікального інноваційного центру постійно приваблюють не лише студентів, а й викладачів та керівництво університету, стаючи частиною їх роботи та дозвілля.  Ні для кого в нашому університеті не є таємницею, що якщо хочеш поспілкуватися з ректором, то треба бути там, де вирують інноваційні процеси, формуються нові цінності в професійному та особистому розвитку студентів і твориться майбутнє. У цьому мали можливість переконатися здобувачі освітньої програми «Менеджмент персоналу», які під час екскурсії до SMART-бібліотеки 18 вересня 2019 року зустрілися з Анатолієм Антоновичем Мазаракі. Візит до  бібліотеки, знайомство з музеєм та пам’ятна зустріч із ректором дозволили студентам переконатися, що вони зробили правильний вибір, коли прийшли до КНТЕУ, висловити щиру вдячність керівництву університету за надані  можливості відчувати себе впевненими в майбутньому!

Дійсно, ми всі працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь.

остання редакція 25.09.2019