Виїзне заняття студентів Центру бізнес-тренінгу на «1+1 Медіа»

Студенти Центру бізнес-тренінгу разом із викладачем Файвішенко Діаною Сергіївною та магістрами кафедри журналістики та реклами КНТЕУ 25 вересня 2019 року відвідали «1+1 Медіа» - один з найбільших медіахолдингів України.

До складу "1+1 Медіа" входить 7 телеканалів − «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ» та «Бігуді», а також група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент, VOD-платформа "1+1 video" і Вища школа Media & Production.

Студенти мали нагоду познайомитись з величезною командою, яка створює контент, здатний змінювати уявлення про себе і світ.

Новітні технології, ефірна апаратна, місце, де створюються сюжети для мільйонів глядачів, професійне технічне обладнання - камери, світло, мікрофони, найголовніше, творчі люди та ідеї – це те що формує творчу атмосферу медійного простору.

Вразив Департамент журналістських проектів, де створюються програми власного виробництва, більшість з яких вже стали флагманами українського телебачення.

Майбутні фахівці  активно ставили професійні запитання, отримували компетентні відповіді щодо журналістської діяльності та роботи в медіаіндустрії, фотографувалися на інформаційно-новинному майданчику ТСН та відчули креативний дух програми «Сніданок з 1+1».

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету отримали запрошення стати учасником програми стажування, побачити телевізійне задзеркалля та приєднатися до #командинайкращих.

остання редакція 26.09.2019