Представники КНТЕУ на Міжнародному симпозіумі – Baltic Polymer Symposium 2019, Литва

Аспірантка кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету Жалдак Марина Павлівна (науковий керівник – д.т.н., проф. Мокроусова О. Р.) взяла участь в Міжнародному симпозіуму – Baltic Polymer Symposium 2019 (ВPS 2019), який проходив 18-20 вересня 2019 року у місті Вільнюс, Литва. На ВPS 2019 було представлено понад 100 доповідей із 14 країн світу.

Метою ВPS 2019 є поширення інформації про екологічно-орієнтовані технології з використанням полімерних композицій у різних галузях промисловості за допомогою наукових досліджень.

На обговорення Жалдак Марина представила постер на тему: «Stabilization of collagen structure with montmorillonite dispersions» та прийняла активну участь в обговоренні виступів інших учасників симпозіуму. За результатами Baltic Polymer Symposium 2019 отримано сертифікат та опубліковано тези за даною темою.

остання редакція 15.10.2019