Перший тур Ліги КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?»

Вже цієї середи, 23 жовтня 2019 року, розпочинаються факультетські змагання за першість в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?». До читальної зали корпусу «Б», на 14:00 запрошуються найкращі команди з усіх факультетів, незалежно від того, на якому курсі навчаються студенти!

Варто зазначити, що кінцеві результати всього турніру відіграють значну роль в підсумковому заліку Кубку Інтелектуальної могутності КНТЕУ!

Тому не пропускай чудової нагоди, аби довести, що саме твій факультет найкращий!

остання редакція 22.10.2019