День гостинності на кафедрі іноземної філології та перекладу КНТЕУ

Кафедра іноземної філології та перекладу Київського національного торговельно-економічного університету 23 жовтня 2019 року провела День гостинності для учнів 11-А класу СЗШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Києва в рамках договору про співробітництво.

Майбутніх вступників та їх наставників (заступника директора з НВР Т. В. Зінченко та класного керівника А. М. Будюку) радо зустріла доцент кафедри К. В. Богатирьова.

Гостям продемонстрували фільм про КНТЕУ, роздали рекламно-інформаційні матеріали, а директор Центру профорієнтаційної роботи Л. В. Ярошенко надала вичерпну інформацію про Вступ-2020, ознайомила з переліком спеціальностей (спеціалізацій), проектом переліку конкурсних предметів та переліком документів, які необхідні для вступу. Учні на екскурсії ознайомилися з навчальними аудиторіями, лабораторіями, бібліотекою, затишними кафе, спортивним комплексом КНТЕУ.

остання редакція 25.10.2019
Vega