Спартакіада КНТЕУ з перетягування канату

На стадіоні КНТЕУ 10 жовтня 2019 року змагалися збірні команди факультетів з перетягування канату (6 команд по 10 чоловік з запасними).

Змагання проводились по змішаній формулі – 4 чоловіки + 4 жінки.

Вболівальниками факультетів були студенти та викладачі - близько 270 чоловік.

Місця розподілилися наступним чином:

• І місце - Факультет економіки менеджменту та психології (ФЕМП)
  • ІІ місце -  Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем (ФОАІС)
  • ІІІ місце - Факультет торгівлі та маркетингу (ФТМ)
  • ІV місце - Факультет міжнародної торгівлі та права (ФМТП)
  • V місце - Факультет фінансів та банківської справи (ФФБС)
  • VI місце - Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (ФРГТБ)

Чемпіони отримали золоті медалі та дипломи першого ступеня, команди, що посіли друге та третє місце отримали дипломи другого та третього ступеню відповідно.

Дякуємо за проведення змагань старшого викладача кафедри фізичної культури Черепова Олексія Володимировича, Пивоварова Андрія Анатолійовича та Бражника Вадима Миколайовича.

остання редакція 28.10.2019