Збірна КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?» - бронзові призери чемпіонату Києва

Команда Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) у складі капітана Романа Баєва (ФОАІС), Швайцер Вероніки (ФРГТБ), Лопуги Владислава (ФОАІС), Масловського Олександра (ФЕМП) та Процента Дмитра (ФТМ) 26 жовтня 2019 року результативно взяла участь у чемпіонаті Києва з гри «Що? Де? Коли?» серед провідних ЗВО столиці.

Спершу, завдяки хорошому виступу на кваліфікаційному етапі (що тривав весь попередній навчальний рік), команда інтелектуалів отримала запрошення на чемпіонат від КМК (Київського молодіжного клубу), а вже безпосередньо на ньому, під час трьох запеклих раундів, вибороли бронзові медалі.

Наголошуємо, що і протягом поточного навчального року, у рамках Кубку КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?», відбуватиметься відбір до наступного щорічного чемпіонату Києва. У кожної команди, що продемонструє характер, витримку, рішучість та кмітливість, буде нагода довести вже на міському рівні всім іншим вишам, хто такі вони – справжні мізковиті студенти!

26.10.2019
остання редакція 04.11.2019