Виїзне заняття з дисципліни «Гроші та кредит» до Музею грошей НБУ

Кафедра банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету в рамках вивчення дисципліни «Гроші та кредит» організувала студентам ІІ курсу ФФБС спеціалізації «Банківська справа» 30 жовтня 2019 року виїзне заняття до Музею грошей Національного банку України.

Учасники екскурсії дізналися про зародження та еволюцію фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення, а також цікаві факти з історії розвитку НБУ.

Великий інтерес викликала у студентів повна колекція пам'ятних монет України, що має випуски 31 тематичної серії з використанням різноманітних технологій та дизайну.

Студенти залишились задоволеними зустріччю, отриманим досвідом і новими знаннями.

Кафедра банківської справи щиро дякує працівникам музею за організацію і проведення екскурсії та сподівається на подальшу співпрацю.

остання редакція 04.11.2019
Vega