Благодійна поїздка до Пугачівського психоневрологічного інтернату

Студенти і викладачі факультету ресторанно-готельного і туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету на чолі з д.т.н., проф. кафедри технології і організації ресторанного господарства Д. В. Федоровою разом з членами Українського благодійного фонду "Сила добра" 2 листоппада 2019 року відвідали Пугачівський психоневрологічний інтернат (Житомирська область).

Ця поїздка була найбільшою за кількістю привезених необхідних речей для Пугачівського дитячого будинку: 10 багажників та 1 вантажний автомобіль. Ми вдячні кожному, хто допоміг - одягом, продуктами, коштами, на які були придбані потрібні речі.

Висловлюємо щиру вдячність членам Українського кулінарного союзу - Миколі Науменку, Галині Лосевій, Любові Чуницькій, Анні Якобець за допомогу в зборі коштів та необхідних речей (памперсів, харчових продуктів) для дитячого будинку.

Хвороба змінила життя цих дівчат, змінила тіла, але навіть це не завадить побачити їх світлі та добрі душі, щиру посмішку.

Купа емоцій, але ще більше вдячності всім, хто не залишився байдужим! Сила добра в кожному з нас!

02.11.2019
остання редакція 05.11.2019