Дебатна зустріч, присвячена аналізу президентської каденції Леоніда Кучми

У стінах smart-бібліотеки членами-активістами філософського клубу «Фенікс» у рамках імітації судового процесу 1 листопада 2019 року було надано оцінку президентству Леоніда Даниловича Кучми.

«Адвокат», заступник голови наукової організації Хворов Ілля, впевнено захистив свою точку зору і не лишив «суду присяжних» нічого іншого, як позитивно оцінити діяльність другого Президента незалежної України.

Варто зазначити, що це був завершальний захід у рамках «Президентського циклу» дебатних зустрічей від «Феніксу», але Л. Кучма –  точно не останній українець, життя та діяльність якого далі стане пріоритетною у виборі теми для проведення заходу.

Слідкуйте за анонсами та приєднуйтеся до нас!

остання редакція 07.11.2019
Vega