Міс КНТЕУ-2019: нова володарка титулу

З нагоди Міжнародного дня студента в Київському національному торговельно-економічному університеті 14 листопада 2019 року відбувся конкурс краси, таланту та грації "Міс КНТЕУ - 2019".

За титул "Королеви краси" КНТЕУ змагалися 12 дівчат (по 2 учасниці від кожного факультету), що були обрані як найкращі представниці своїх факультетів за результатами локальних конкурсів.

Відкриваючи свято від імені ректора Анатолія Антоновича Мазаракі, перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська привітала студентство з Міжнародним днем студента, побажала знайти себе в житті, пригадавши історію започаткування цього свята і величезну лепту студентства у світових зрушеннях та прояві свободи: «У ваших силах зробити усе, щоб наша країна стала авторитетною та знаною у світі! Бажаю вам отримувати насолоду від студентських років!».

Найкращу з найкращих обирало неупереджене і незалежне журі:

• володарка титулу "Міс Україна-2018" – Леоніла Гузь,
  • ведучий, продюсер, засновник продюсерського центру «Діес Лаб», влоггер - Денис Сурков,
  • директор продюсерського центру «Україна фестиваль», заслужений працівник культури України, кавалер орденів княгині Ольги 3 та 2 ступеня – Олена Куцевалова,
  • автор пісень, поет, композитор, виконавець, автор хітів Ф. Кіркорова, гурту «НеАнгели», проєкту «Фабрика зірок» - Леонід Басович,
  • засновник кастинг-агентства «Flash kasting group» - Кароліна Медведєва,
  • майстер міжнародного класу, стиліст-візажист ТВ проєктів «Шанс», «Людина року», «Хочу бути зіркою», «Пісня року» - Ольга Басович,
  • арт-менеджер відомого нічного клубу в Україні - "CHI by Decadence House", організатор та ідейний натхненник "Ostrov Festival" та інших клубних проєктів, модель - Олексій Смушков.

Учасниці запалили серця глядачів та журі вже з першого конкурсу "Привітання". Щирі емоції в кожному кадрі й оригінальність кожної дівчини у відеопривітанні, впевнена хода й магнетичний погляд у візитному дефіле - не залишали сумніву - обрати буде непросто.

Гнучкість та еластичність свого тіла, а також вміння відчувати ритмічність музики дівчата демонстрували під час дефіле в купальниках. Уміння перевтілитись та продемонструвати ніжність, автентичну красу і витонченість учасниці мусили в тематичному дефіле, представляючи східні образи від партнера конкурсу «Центр індійської культури». Конкурс талантів вразив журі й відкрив нові обрії наших неймовірно креативних та творчих конкурсанток. Хвилю пристрасті та любові подарували красуні протягом конкурсу "Дефіле у вечірніх сукнях", а кмітливість й вміння стояти на своєму конкурентки демонстрували в інтелектуальному конкурсі.

Привітав учасниць та вручив головні нагороди голова профспілки студентів та працівників університету Сергій Іванович Бай.

Попри засилля краси в КНТЕУ, переможницю все ж потрібно було обрати. За підсумками балів журі маємо такі результати:

• Міс КНТЕУ- 2019, Міс «Фотогенічність» - Ольга Чепель,
  • І Віце-міс КНТЕУ, Міс «Посмішка» - Анастасія Луста,
  • ІІ Віце-міс КНТЕУ, Міс «Грація» - Аріна Золкіна,
  • Міс «Елегантність»  -  Олена Халюк,
  • Міс «Яскравість» - Софія-Соломія Євдокименко,
  • Міс «Романтичність» - Яна Білоусова,
  • Міс «Харизматичність» - Марія-Вікторія Філоненко,
  • Міс глядацьких симпатій - Анастасія Загурська,
  • Міс «Феєричність» - Ганна Надежко,
  • Міс «Оригінальність» - Ярослава Баяндіна,
  • Міс «Талант» - Богдана Самотуга,
  • Міс «Ніжність» - Аліна Грицай.

Вітаємо Ольгу з жаданою перемогою! Дякуємо всім учасницям та бажаємо, щоб краса квітла і ззовні, і усередині!

Щиро дякуємо спонсорам та партнерам заходу: мережі студій краси "LiBel", Центру індійської культури, студії «Why so cool», бренду натуральної косметики ручної роботи «Dushka».

ТРАНСЛЯЦІЯ:

vovriz