Представники КНТЕУ на Київському міжнародному економічному форумі

Представники Київського національного торговельно-економічного університету відвідали Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), який відбувся 8-9 листопаду 2019 року.

Завідувач кафедри світової економіки професор Г. В. Дугінець та доцент В. О. Юзба стали учасниками масштабної щорічної бізнес-події, головним питанням якої цього року стало майбутнє в мінливому світі.

У форумі взяли участь понад 100 спікерів із більш ніж 30 країн світу, а також 2000 учасників, серед яких бізнесмени, політики, експерти, науковці і підприємці.

Цьогоріч найбільшу цікавість викликали панелі, головною метою яких було поєднання інвестицій та технологій з метою запровадження інноваційного розвитку економіки. Тож головною подією форуму був виступ Джека Ма, засновника Alibaba Group (КНР). Ключ до успіху від Джека Ма – інвестувати в малий та середній бізнес, розвивати та захищати підприємців.

За ці два дні представниками університету було проведено ряд зустрічей та закладено основи для подальшої співпраці з представниками українського бізнесу, які є лідерами на міжнародному ринку.

Довідково: КМЕФ - це провідна міжнародна платформа, де аналізують та обговорюють перспективи розвитку України в контексті важливих чинників розвитку глобальної економіки в ХХІ ст, а також визначають їх вплив на політику та суспільство загалом.

09.11.2019
остання редакція 12.11.2019