Команда ФМТП КНТЕУ на Судових дебатах з адміністративного судочинства

Команда 11 групи 3 курсу факультету міжнародної торгівлі та права Київськ під керівництвом доцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Ю. Ю. Пустовіт під назвою «Правнича мафія» взяла участь у першому турі судових дебітів з адміністративного судочинства. Змагання відбулися на базі Шостого апеляційного адміністративного суду 24 жовтня 2019 року.

Перший тур полягав у письмовому вирішенні фабули дебатів, яку команда отримала від організаційного комітету.

Судові дебати з адміністративного судочинства – це дводенні змагання команд з участі у судовому засіданні в порядку адміністративного судочинства у якості позивача чи відповідача за наперед визначеними фабулами.

Команда успішно пройшла до другого туру (півфінал та фінал), який відбудеться 15-16 листопада в Шостому апеляційному адміністративному суді.

остання редакція 11.11.2019