«HR-інтенсив від компанії «Імперіал Брендс»

Активною формою практичних занять зі студентами КНТЕУ є виїзні заняття на підприємства та участь у різноманітних подіях, що організовують та проводять представники не лише бізнесу, а також освітнього простору. Синергія їх взаємодії є одним із найбільш привабливих заходів для студентів, які прагнуть отримані знання якнайшвидше трансформувати в навички.

Подією, що викликала практичний інтерес у студентів освітніх програм «Управління бізнесом» та «Менеджмент персоналу», стала їх участь у «HR-інтенсиві від компанії «Імперіал Брендс», що відбувся 6 листопада 2019 року в освітньому просторі UGEN.

Фахівці компанії познайомили відвідувачів із особливостями роботи рекрутера, вимогами до його фахових компетенцій, структурою профіля посади, функціоналом HR-відділу в компанії «Імперіал Брендс». Студенти взяли активну участь у вирішенні цікавого кейсу від компанії з проблематики роботи «Ассесмент центру», на годину часу відчули себе реальними кандидатами на співбесіді, пройшовши відбіркове тестування під час HR-інтенсиву.

У результаті такої майже 2-годинної співпраці учасники події отримали корисну інформацію під час спілкування з HR-директором компанії "Imperial Brands" та цінні подарунки за активну участь у вирішенні кейсу, розвинули комунікаційні навички та навички роботи в команді, більш ґрунтовно занурились у царину HR-менеджменту.

Дякуємо всім організаторам HR-інтенсиву та чекаємо на нові цікаві та корисні заходи!

остання редакція 11.11.2019
Vega