Участь у 28-му Міжнародному форумі «Дні якості в Україні - 2019»

Студенти ФТМ разом із викладачем кафедри товарознавства та митної справи Осієвською В. В. взяли участь у семінарі «Модель EFQM: новітні тенденції світових уявлень про досконалу організацію», який проводився Українською асоціацією досконалості та якості 6 листопада 2019 року.

Семінар проведено директором компанії професіоналів якості «СИСТЕМИ», дійсним членом Міжнародної гільдії професіоналів якості, експертом Нагороди за досконалість EFQM Тарасом Калитою.

Студенти отримали актуальну інформацію в рамках вивчення дисципліни «Управління якістю» щодо аналітичного огляду проблем застосування недосконалих систем менеджменту і практичні рекомендації з підвищення їх досконалості й конкурентоспроможності та перетворення України в сталу європейську країну з пристойним рівнем життя громадян.

Щиро дякуємо Українській асоціації досконалості та якості за цікавий семінар та сподіваємось на співпрацю й далі!

остання редакція 11.11.2019
Vega