День гостинності від кафедри банківської справи КНТЕУ

Старший викладач кафедри банківської справи, к.е.н., Калита О. В. 8 листопада 2019 року провела День гостинності у Білоцерківській спеціалізованій природно-математичній школі І-ІІІ ступенів №16 ім. О. М. Кириленка для учнів 10-х класів. Під час зустрічі вона ознайомила школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, з правилами прийому, спеціальностями та спеціалізаціями, за якими здійснюється підготовка в університеті, а також можливістю проходження практики за кордоном, підготовку на військовій кафедрі з присвоєнням офіцерського звання.

Зустріч була тепла, учні виявили щиру зацікавленість.

Було підписано договір про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Білоцерківською спеціалізованою природно-математичною школою І-ІІІ ступенів №16 ім. О. М. Кириленка.

остання редакція 13.11.2019
Vega