РСС ФРГТБ: обмін досвідом

На запрошення Ради студентського самоврядування факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу завітала група студентів — членів РСС факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Харківського торговельно-економічного інституту.

В рамках цього заходу РСС ФРГТБ 6 листопада 2019 року провів «День зі студрадою». Члени РСС факультету гостинно зустріли та провели цікаву екскурсію університетом. Найбільше РСС ФГРТБ ХТЕІ вразили: KNUTE HUB, Smart-library, аудиторії Б корпусу та інше місця проведення дозвілля студентів.

Під час зустрічі дві студради ділилися своїм досвідом та розповіли про відмінності в організації навчального процесу та в самій структурі Ради студентського самоврядування.

Для зближення членів студрад зі студентами факультету було запропоновано взяти участь у грі «Дія», де будь-який студент в мережі Instagram міг задати конкретні дії, а члени РСС повинні буди її виконати.

Наприкінці члени РСС ФРГТБ подякували РСС ФГРТБ ХТЕІ за їх візит та пообіцяли, що незабаром завітають до Харківського торговельно-економічного інституту.

остання редакція 15.11.2019