Зустріч студентів КНТЕУ з провідним юристом у сфері спортивного права - Євгеном Проніним

У Київському національному торговельно-економічному університеті 13 листопада 2019 року відбулася відкрита лекція відомого юриста у сфері спортивного права Євгена Проніна, організована Правничим клубом та РСС ФМТП. Євген є керуючим партнером "Pronin & Partners law firm", входить до Топ-100 юристів України. Пан Євген розповів про сучасний світ української юриспруденції, про вільні "ніші" для майбутніх юристів, дав цінні поради та відповів на безліч запитань від студентів. Спікер поділився власним досвідом та розповів важливі нюанси професії юриста.

Щиро дякуємо Євгену Проніну за цікаву бесіду та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

остання редакція 18.11.2019
Vega